top of page

TEKNOCITY HANGI HIZMETLERI SUNUYOR ?

TeknoCity garanti dahili ve harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihaz servisidir. TeknoCity’i diğer firmalardan ayıran özelliği ise Antalya içinde kapınıza gelip telefonunuzu alması, size yedek telefon vermesi, Antalya dışı ise ücretsiz kargo ile cihazınızı kapınızdan teslim alması ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

TEKNOCITY ILE NELER YAPABILIRIM ?

TeknoCity ’in avantajlarından yararlanmaya ana sayfamızdan tahmini fiyat alarak başlayabilirsiniz. Formumuzu doldurduktan sonra seçtiğiniz gün ve saat diliminde Cepkurye elemanı telefonunuzu alır, talep etmeniz halinde size bir yedek telefon verir. Telefonunuz tarafımızca alındıktan ve hasar tespiti yapıldıktan sonra son tamir bedeli size iletilip onayınızın ardından tamir işlemleri tamamlanıp cihazınız yepyeni bir şekilde size ulaştırılır.

HANGİ TELEFONLARI TAMİR EDİYORSUNUZ ?

TeknoCity'de , İphone, Samsung, Sony, HTC, BlackBerry ve benzeri cihazların dahil olduğu tüm marka ve modellerin akıllı telefonlarını tamir ediyoruz. Teknisyenlerimiz akıllı telefonunuzda kırık bir ekran, arızalı şarj girişi, su hasarı veya cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı önleyen herhangi bir sorun olduğunda TeknoCity hayatınızı kurtarmak için burada.

KURYE ILE ILETIŞIM SAĞLANAMAZSA NE OLACAK ?

Kuryelemiz, gün boyunca dağıtım yapmaktadırlar, sizlere ulaşılamadığı takdirde size en uygun olacak şekilde yeni bir randevu günü verilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular: SSS

TEKNOCITY GARANTISININ DETAYI NEDIR ?

TeknoCity'de Garanti harici tamirlerde müşterilerimize sunulan 6 ay parça garantisidir. Örneğin tamir işleminde telefonunuzun kamerası değişmiş ise, bu parçanın 6 ay garantisi tarafımızdan size verilmektedir. Parçayla ilgili sorun yaşamanız halinde ücretsiz değişim yapılmaktadır. Sıvı temaslı cihazlarda onarım ve değişen parçalar için garanti verilememektedir.

TELEFONUM AÇILMIYORSA NASIL FIYAT ALABILIRIM ?

Telefonunuzun açılmaması birçok farklı arızadan kaynaklanabilir. Telefonunuzu incelemeden bu farklılıkları anlayamayacağımız için gerçek tamir bedeli, telefonunuz tarafımıza ulaştırılıp incelendikten sonra belirlenecektir.,

ÖDEMEYI NE ZAMAN YAPACAĞIM ?

Ödeme, isteğinize göre fiyat onayında online ödeme ile veya tamir işlemi bitip telefon tarafınıza ulaştırıldığı zaman kapıda kredi kartı, nakit ödeme, havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular: SSS
bottom of page